WielkiTestIntegracji.pl

Dowiedz się wszystkiego na temat integracji

Jestem milionerem! – jak zbudować takie przekonanie i faktycznie nim zostać?

milioner

Bogaci myślą inaczej. To prawda i nieunikniony fakt. Nie trzeba być geniuszem, by to wiedzieć, ale trochę geniuszu wymaga od nas zastosowanie tych zasad w praktyce, bo jeśli całe życie dostawałeś dowody na to, że nie potrafisz zarabiać dużych sum i być bogatym, twój umysł przesiąkł tym. Ale spokojnie- genialne posunięcie nie musi być trudne. A jest nim konsekwentne przeprogramowywanie umysłu, tzn zmiana przekonań. Dzięki niej możesz faktycznie zacząć dążyć do bogactwa. To absolutny fundament.

Bogaci mają inne podejście do życia.  Planują, ryzykują i zarządzają swoimi pieniędzmi w inny sposób.  Mają także pozytywne nastawienie do życia i możliwości.  Pierwszym i najważniejszym krokiem do prawdziwej wolności finansowej jest stworzenie takiego sposobu myślenia dla siebie.  Wiąże się to również z bezwzględnym, uczciwym spojrzeniem na swoje życie i majątek.

Stworzenie miejsca startowego jest tak samo ważne, jak pójście do przodu, więc nie ma znaczenia, czy zaczynasz z 1 pln w portfelu czy z 1 000 000 złotych w złocie- Wszystko sprowadza się do sposobu myślenia i woli, by iść naprzód w tworzeniu swojego bogactwa. Głupiec mający milion straci go, kończąc z pustym portfelem. Mądry finansowo człowiek ze złotówki zrobi milion.

Zdefiniuj na nowo, co oznacza dla Ciebie bogactwo.  Bycie „bogatym” to po prostu określenie dla wielu ludzi.  Technicznie rzecz biorąc, bogactwo lub bycie bogatym jest definiowane jako posiadanie obfitości zasobów lub posiadłości.  Wysokie życie nie oznacza bogactwa.  Posiadanie gigantycznego kredytu hipotecznego na piękny dom lub ogromny samochód
zapłata nie równa się bogactwu.

Czy symbole statusu są Twoim celem końcowym?  Czy bogactwo oznacza dla Ciebie możliwość nie martwienia się o rachunki lub ile pozostało na Twoim koncie na koniec miesiąca?  Czy oznacza to zapewnienie komfortu rodzinie lub uwolnienie się od zmartwień finansowych?  Czy oznacza to, że można sobie pozwolić na zakup luksusowych markowych towarów lub uzyskać członkostwo w lokalnym klubie wiejskim?  Bycie bogatym lub bycie bogatym może również oznaczać wygodną emeryturę.

Czy bogactwo oznacza dla ciebie coś zupełnie innego?  Twoja definicja bogactwa ma duży wpływ na ustalanie celów.

Kolejnym ważnym krokiem w zarządzaniu majątkiem jest wyznaczenie celów.  Zacznij od ogólnego planu bitwy, takiego jak „Do końca roku będę miał więcej co najmniej 500 000 PLN oszczędności”.  Czemu?  Aby być bogatym, trzeba być wizjonerem. Milionerzy wiedzą, że chcą być bogaci i byli gotowi podjąć kroki, aby osiągnąć swój cel.

Aby osiągnąć jeden cel, musisz robić mniejsze cele i je osiągać.  Każdy mały krok, każdy zaoszczędzony grosz ma znaczenie.  Użyj mniejszych bramek jako odskoczni.  Na przykład, aby zaoszczędzić te 500 000 dolarów, trzeba co miesiąc odłożyć 5000 dolarów, zainwestować lub ograniczyć wydatki.

Manifestuj swoje finansowe przeznaczenie, kierując swoją podświadomość na konkretne cele.  Twórz wykresy snów, wycinając obrazy stanu snu lub słowa, które pomagają napędzać twoją podświadomość i cię zdobyć nosić chcesz iść.  Nigdy nie lekceważ potęgi swojej woli i umysłu.  Bogaci ludzie nigdy nie mówią, że nie mogą tego zrobić, myślą o sposobach, aby to zrobić.

Zapisz to.  Widzenie tego, czego chcesz i uzyskanie tego, czego chcesz, wymaga zobaczenia tego w czerni i bieli.

Dowiedz się, ile jesteś wart.  Zrób inwentaryzację wszystkich swoich aktywów i dochodów oraz odejmij swój dług.  Wiele osób przechodzi przez życie finansowo ślepi, nie wiedząc, ile są warci ani ile są winni, i często wpadają w ślepotę pieniędzy.

W osiągnięciu celu może Ci też pomóc aktywacja trybu oszczędnościowego na www.niezalezny.pl.

Test: Twój wiek x (średni dochód gospodarstwa domowego ze wszystkich źródeł – spadek) podzielony przez 10 = wartość netto.  Bogaci mają wartość netto często podwajającą lub potrojoną kwotę.  Przeciętny Amerykanin ma mniej niż połowę.  Celem jest podwojenie wartości netto.

Prawdziwie bogaci uważają się za najważniejszy majątek.  W związku z tym najpierw płacą sobie.  Mają też tendencję do inwestowania najpierw w siebie, zwłaszcza jeśli chodzi o edukację.  Weź udział w zajęciach i przygotuj się na milionera, przedsiębiorcę i sukces, jakiego pragniesz być. Strzeż swoich pomysłów z pasją Secret Service.  Towary nie są już ograniczone do pracy, ale rozszerzyły się o pomysły, wyobraźnię i możliwości.